Натяжні стелі увірвалися в наше життя вже кілька десятків років тому. Мало хто знає чому часто натяжні стелі називають французькими. І багато хто з недобросовісних дилерів і виробників розказує байки про французькі натяжні стелі.  Дійсно колись імпортували до нас плівку ПВХ французького виробництва, правда це було років 10 тому. Дійсно були в пропозиціях плівки французького виробництва Алькор Драка , а також німецького Понгс Текстиль.

   На даний момент все що представлено на ринку ПВХ натяжних стель це лише плівка китайського виробництва різної якості, і потрібно відмітити , що і серед цих плівок є достойні продукти на ринку.

   Але що стосується конкретно матеріалів європейського виробництва, на ринку представлений лише один продукт, це тканинні натяжні системи Clipso . Це матеріали з якими фірма NewFoil працює з самого початку, які ніколи не підводили по якості і які маючи всі необхідні сертифікати є повністю безпечними, вогнетривкими без шкідливих домішок і посторонніх запахів.

    Звичайно, стелі Clipso не такі поширені в Україні як стелі з плівки пвх, але це пов’язане лише з вмінням правильного монтажу таких систем, не кожному монтажнику це під силу, ну і основним фактором являється ціна, яка на порядок вища від натяжних стель з ПВХ плівки.

     Будемо раді проконсультувати вас на об’єкті і надати більш детальну інформацію.