ХХІ століття визнано найбільш прогресивним у сфері складних технологій. Кожного дня ми маємо справу з новинками, які змінюють уяву людей про ті чи інші процеси. Такі умови змусили суспільство полюбити футуристичний дизайн. Нам стали нецікаві традиційні елементи побуту, ми хочемо чогось незвичайного. Таким чином футуристичні дизайн-проекти у приміщеннях набирають все більшу популярність. Ця тенденція не обійшла стороною і натяжні стелі, на ринку з’явилися продукти, які дійсно вражають. Одна з останніх новинок – це натяжні стелі 3D. Це комбінація різноманітних суміжних стель, доповнених світловими приладами, що викликають незвичайний візуальний ефект. Фото стель 3D не передають всієї незвичності даного виду стель, але навіть фото дуже вражають!

На сьогоднішній день існують дві базові технології, завдяки яким можна створити ефект 3D на ваших стелях. За допомогою цих способів і комбінуючи їх можна реалізувати величезну кількість вражаючих проектів.

Спосіб 1. Фотодрук 3D зображення на полотні. Для створення ефекту 3D можна нанести на полотно зображення, що підготовлене з самого початку. Такий метод заключає в собі класичний фотодрук високого дозволу на полотнах ПВХ. У даному варіанті достатньо просто зробити замір приміщення і підібрати зображення для нанесення. З цим Вам допоможуть наші майстри із замірів.

Спосіб 2. За допомогою 3D профіля. Технологія монтажу даних стель наступна. Стелі розміщуються горизонтально одне від одного на рівновіддалену висоту. Тобто встановлюються одні стелі, а під ними – другі. Верхнє полотно може бути будь-якої фактури, з елементами фотодруку і т.д., додаткове має перфорацію малюнку. Тобто нижнє полотно ще і ріжуть на виробництві за схемою відповідного малюнку, затвердженого замовником. Нижнє полотно створює візуальний ефект 3D.

3D профіль являє собою два рівновіддалених стінових профілі, зварених в один. Сучасний, зручний під час монтажу профіль можна замінити звичайними стіновини, але при цьому витратити дорогоцінний час і створити ризик потрапляння кріпленням у приховані комунікації в стіні. Даний профіль може бути як алюмінієвий, так і з полівінілхлориду (ПВХ). Різниця тільки в ціні і побажаннях замовника.

Доповненням до цієї групи елементів є світлодіодна стрічка, яка чудово встає до внутрішнього простору профіля для стель 3D, створює прекрасний ефект невидимого сяйва міжстелевого простору.

На нашому сайті ви можете побачити приклади, як можна застосувати дані способи встановлення. Хочемо звернути вашу увагу, варіантів реалізації 3D стель дуже багато, технологія дозволяє створювати найскладніші індивідуальні дизайн-проекти. Щоб дізнатися, яку стелю можна встановити у вашому приміщенні, ми рекомендуємо викликати майстра із замірів, який зможе максимально детально проконсультувати Вас.