Стан стелі у приміщенні має велике значення для інтер’єру. Стеля з тріщинками, неестетичними швами та підтіканнями може зіпсувати картину навіть за умов відмінно виконаної обробки стін та підлог. І навпаки, чисті та ідеально рівні, вони роблять інтер’єр розкішним і стильним. Натяжні стелі – це відмінна можливість за доступними цінами вирішити питання обробки стель у будь-якому приміщенні.

Щоб зробити свої стелі дійсно унікальними та ексклюзивними, ви можете замовити виготовлення натяжних стель з фотодруком. Фотодрук на стелю – це нанесення на ПВХ-плівку для натяжних стель будь-якого малюнку за Вашим вибором з допомогою спеціальної технології. Натяжні стелі з малюнком можуть прикрашати будь-яке приміщення, але особливою популярністю користується нанесення фотодруку на стелях у дитячу кімнату, а також у кімнати загального користування: вітальні, столові, басейни і в різноманітних місцях дозвілля (кафе, ресторанах, нічних клубах, центрах SPА). Найбільш популярні натяжні стелі з фотодруком – це стелі з малюнком неба та хмарами, до того ж будь-яких відтінків: від блакитного до червоного заходу. А так фото природи – квіти, тварини, рослини. Великий вибір ідей для ваших ексклюзивних стель ви зможете побачити у галереї наших робіт. Для дитячої відмінно пасуватимуть натяжні стелі з фотодруком у вигляді героїв улюблених мультфільмів, коміксів або супергероїв.

Вартість фотодруку на натяжних стелях складається з двох частин: це вартість самого полотна (фотодрук можна нанести на канву будь-якої фактури, як ПВХ, так і тканина) і ціна роботи з фотодруку (нанесення малюнку, калібрування зображення, виготовлення проби кольору). Наші майстри із замірів можуть виконати розрахунок вартості фотодруку на місці та, маючи остаточну ціну фотодруку на стелю, ви можете обрати між декількома варіантами малюнків, радитися з родиною або дизайнером. Ціна не залежить від типу картинки, яку ви обираєте. Ще одна чудова ідея для виконання – це стеля з фотографіями. Технологія фотодруку дозволяє заповнити стелі вашими власними фото. Це не обов’язково мають бути портрети родини або друзів, це можуть бути і фото пам’яток з подорожей, що ви самі колись зробили. Фотодрук, завдяки спеціальній технології нанесення, може прослужити до 15 років, не псується, не вигорає на сонці, не поблідне. Також натяжні стелі з малюнком можуть стати прекрасною альтернативою фотошпалерам. Адже їх можна монтувати не тільки на стелях, але і на стіні (за аналогічними технологіями).

Замовляйте натяжні стелі з фотодруком, і за розумну ціну ви отримаєте неповторний інтер’єр, що відповідає вашим побажанням, а також можливість насолоджувати прекрасними картинами на своїх стелях кожного дня!