Красивий та охайний ремонт – це невід’ємна частина затишного будинку, який зможе оцінити кожен. Тому може з’явитися велика кількість питань щодо вибору стель. Отже, що корисно знати.

Що таке натяжні стелі? Це стелі з вінілової плівки ПВХ з пружно еластичними властивостями. Також вони водонепроникні, що надає додатковий захист. Наступним постає питання про естетику та дизайн. У сучасному світі в умовах розвинутих технологій у вас виникає величезна можливість вибору.

З допомогою ПЕРФОРОВАНИХ СТЕЛЬ ви отримаєте насправді унікальний дизайн. Їхня особливість полягає в тому, що на натяжних стелях присутні декоративні вирізи: різноманітні фігури, кола, квіти різних кольорів. Таким чином навіть легше оформити освітлювальні прилади на стелях. Перфоровані стелі — це новинка у галузі натяжних стель, що помітно відрізняється від вже існуючих видів.

Переваги глянцевих стель у тому, що вони пасуватимуть для обробки більш яскравими та насиченими кольорами. До того ж глянцеві стелі візуально збільшують площу у приміщенні. Матові стелі – це класичний стиль, який пасуватиме спокійному інтер’єру. Мікрорельєф на ньому має світловідбиваючий ефект, тому стелі отримують насичений білий колір.

І найважливіше питання, яке постає під час вибору будь-якої частини інтер’єру – це, звичайно, якість матеріалу. Наша компанія працює тільки з перевіреними виробниками європейської якості. Плівка ПВХ є екологічно безпечною, має рівну поверхню, не має різкого запаху. Якщо ви хочете поєднати якість і красу, звертайтесь до наших спеціалістів. Ми допоможемо вам розібратися, підкажемо всю необхідну вам інформацію. А вже робота, яка залишилася, це вже наше завдання, з яким ми впораємося із задоволенням!

Встановлення натяжних стель відбувається у 3 етапи:

1) Замір: викликати спеціаліста можна за допомогою форми на сайті або за телефоном. Він підбере зручний для вас час і приїде вчасно. Заміри займають не більше 10 хвилин.

2) Виробництво: під індивідуальні розміри ваших стель виготовляються профіль і полотно. Термін виготовлення всієї конструкції займає не більше 1 тижня.

3) Монтаж: у призначений термін бригада спеціалістів компанії встановить потолок у вашій квартирі. Монтаж займе не більше одного дня.

Відмінне технічне оснащення і досвід дозволяють нам швидко та недорого виконати роботи будь-якої складності.

Переваги натяжних конструкцій, їхні естетичні властивості та експлуатаційні характеристики гідно оцінили багато покупців. Щоб ви 100% отримали те, що замовляли, вам слід звертатися одразу до професіоналів.

Головною метою спеціалістів нашої компанії є ідеально якісний результат, тому ми особливо ретельно виконуємо всі етапи монтажу конструкцій стель. У підготовчому етапі замірювальник обов’язково демонструє зразки плівки, безкоштовно проведе заміри приміщення, розрахує кінцеву вартість роботи. Далі ми обов’язково визначаємо рівень стелі. Даний етап необхідний для якісного монтажу натяжної конструкції, оскільки найменша неточність може привести до зкосу стелі. Полотно виготовляється з гіпоалергенної плівки, що не має властивості горіння, з високими характеристиками міцності. Наприкінці всіх етапів встановлення натяжних стель ми монтуємо освітлювальні прилади.