Наша компанія виконує монтаж натяжних стель за вигідними цінами. Ми займаємося виробництвом конструкцій стель будь-якої складності – з високоякісних матеріалів різних виробників. Ми пропонуємо придбати оригінальні натяжні стелі різноманітних кольорів і фактур.

Натяжна конструкція стель являє собою каркас, який кріпиться до стін, до нього закріплюються натяжні стелі. Такий тип стель має наступні переваги:

  • Приховуються нерівності
  • Є герметичними (витримують до 100 літрів води на 1 м2полотна)
  • Швидко встановлюються та легко демонтуються
  • З натяжними стелями немає проблем з прибиранням
  • Пожежобезпечні
  • З доступною ціною

За натяжними стелями легко приховати будь-які комунікації. Конструкції стель відступають всього на 2-4 см від основних стель. Їх можна монтувати навіть в приміщенні з повністю закінченим ремонт. Ми гарантуємо, що прийнявши рішення замовити стелі в нашій компанії, ви жодного разу не пожалкуєте про це. Ми – команда висококласних професіоналів, які допоможуть вам у будь-якому питанні, у тому числі і придумують нестандартне рішення спеціально для вас, якщо є така необхідність.

Вам достатньо зателефонувати або заповнити на нашому сайті спеціальну форму, наш менеджер оперативно зателефонує вам для уточнення деталей. Виїзд майстра із замірів натяжних стель здійснюється безкоштовно: він ознайомить вас зі зразками стель, виконає заміри приміщення та розрахунок вартості.

Після заключення угоди починається етап виробництва стелі. Наша компанія виготовляє полотно потрібних розмірів з плівки ПВХ а також готує каркас для монтажу. Цей етап займає не більше одного тижня. Безпосередньо сам монтаж виконується протягом одного робочого дня. Спочатку за периметром всієї кімнати під стелею фіксується багет (пластиковий або алюмінієвий профіль). На який потім кріпиться спеціальне вінілове полотно ПВХ. За допомогою термопушки спеціалісти виконують його розтяжку, створюючи рівну, гладеньку та красиву поверхню.

Ми застосовуємо тільки високоякісну плівку, на яку поширюється гарантія 15 років. Сама плівка пропонується у великому асортименті: більше 500 різноманітних кольорів і фактур. Завдяки багаторівневому контролю якості з боку виробника плівок, брак повністю виключається. Під час виготовлення плівок ПВХ для натяжних стель застосовуються спеціальні добавки, що роблять цей виріб дуже міцним і довговічним. До переваг нашого полотна слід додати: виключно рівна поверхня, екологічна безпека, відсутність неприємних запахів, негорючість, повна вологостійкість, стійкість до впливу УФ-випромінювання.

Ви отримуєте натяжні стелі за комфортними цінами, не втрачаючи в якості!