Кажемо зоряне небо – маємо на увазі NewFoil!

Компанія NewFoil вже 15 років займається монтажем і постійним вдосконаленням оптоволоконних систем . Кожного року ми стараємося добавити новинку до наших робіт. В цьому році ми розробили ефект полярного сяйва.

Така система може втілити в життя найрізноманітніші фантазії замовника. Нові якісні друки на УФ принтерах, Led RGB по периметру, ефект метеор, ефект північного сяйва в поєднанні з оптоволоконними системами створюють незабутні ефекти..

Cтелі в поєднанні з оптоволоконними системами досить важкі в обрахунках тому потребують часу наших  менеджерів для обрахунку та надання клієнту максимально достовірної інформації. Спеціалісти  компанії NewFoil завжди готові до створення нових сміливих рішень у вашому інтер”єрі.

Коротко опишу етапи монтажу зоряного неба :

  1. Розмічаємо стелю для створення павутинки яка буде тримати оптику. Для такої процедури використовуємо звичайну жилку.
  2. Вибираємо відповідне нам місце для встановлення генератора і розводимо оптику рівномірно по всій площині чи згідно проекту.
  3. Натягуємо плівку на кутах і проектуємо план роботи по проколюванню оптоволокном плівки. Завжди потрібно подумати як це краще зробити чи поступово рухаючись від початку до кінця плівки, чи ви дістанете рукою по всій площі полотна для проколу.
  4.    Коли пропустили всю оптику через плівку затягуємо оптоволокно по всьому периметру.
  5.    Проклеюємо кожне волокно і відрізаємо лишнє, переконуючись в тому що всі волокна приклеєні до плівки.
  6.  Ну все. Насолоджуємося виконаною роботою !