Зоряне небо стеля
натяжні стелі парящий профіль Натяжні стелі з LED лініями Перфоровані стелі Львів Купити натяжну стелі 3D

Для тих, хто полюбляє більш оригінально оформити свій інтер’єр, для всіх бажаючих вразити гостей і тих, кому подобаються красиві та ексклюзивні речі, дизайнери винайшли ланку незвичайних рішень, які зможуть перетворити будь-яку стелю на гідну картину. Отже, які стелі можуть стати першими у рейтингу найбільш незвичайних, які задовільнять навіть найпримхливіших покупців?

Ви можете обрати як звичайні конструкції, так і дворівневі/багаторівневі стелі, стелі з криволінійним швом, фотодрук (арт стелі), 3D, зоряне небо, транспарентна плівка, парящий профіль, підсвітка ліній LED, перфоровані стелі: на будь-який смак і дизайн!

Конструкція з двома і більше рівнями використовує профіль перехідного рівня. Такий метод кріплення є базою будь-яких багаторівневих натяжних стель, за допомогою цього можна реалізувати найскладніші дизайнерські рішення. Виготовлену на нашому виробництві конструкцію монтуємо на стелі, разом з нею встановлюємо всі необхідні закладні елементи для освітлювальних приладів. Розводимо проводку та підключаємо приховане освітлення ніші. Виготовляємо натяжіння полотна другого рівня та декоративного елемента в куті. Далі виконується проклейка місця розрізу гарпуном, щоб виконати натяжіння полотна в місцях стику з першим рівнем конструкції. Для даної операції використовуємо спеціальний суперміцний клей. Далі робимо виріз на місці кріплення та оголюємо конструкцію. Фінальний етап — натяжіння полотна першого рівня. У підсумку отримуємо ексклюзивні, виготовлені у єдиному екземплярі, багаторівневі натяжні стелі!

Ми пропонуємо Вашій увазі конструкцію «парящі» натяжні стелі зі вставкою. Ця унікальна новинка створює ілюзію, ніби стелі «літають, парять» у кімнаті і не торкаються стін. Такий ефект створюється за рахунок встановлення джерела світла від певним кутом за периметром ніші стелі.

Сама ніша може бути абсолютно будь-якої форми, можна створити окремо «парящі» фігури на стелях. Під час монтажу профілю використовуються спеціальні підвіси, які служать основою цього унікального ефекту. Профіль використовується у комплекті зі спеціальною напівпрозорою плівкою, яка пропускає 90% світла і затримує ультрафіолет. За периметром натяжних стель усередину прокладається світлодіодна стрічка, за рахунок підсвітки якої стелі і стають «парящими».

Натяжні стелі «Зоряне небо» — це складна технологічна конструкція, яку можливо реалізувати декількома способами. У залежності від типу конструкції змінюється і реалістичність ефекту зоряного неба. Можливі такі варіанти: або фотодрук з підсвіткою або фотодрук з оптоволокном.

Під час вибору певного виду оформлення стель, чи це гіпсокартон, чи встановлення натяжних стель, можна спроектувати практично будь-яку форму конструкції. У випадку, якщо Ваші стелі частково оформлені гіпсокартоном, але при цьому Ви хочете використати і монтаж натяжних стель, звертайтесь до нас, щоб ми змогли виконати послугу Встановлення криволінійних натяжних стель. Навіть якщо гіпсокартон має нестандартну форму, в нього заокруглені кути, але це жодним чином не буде проблемою для монтажу ПВХ полотен. Багет буде закріплений рівно за периметром гіпсокартонного блоку, йому буде надана необхідна форма, відповідно за нею і буде розміщене полотно. Незвичайно і стильно буде виглядати рішення із застосуванням матового гіпсокартону та глянцевих натяжних стель контрастного кольору, а також використання фотодруку на полотні.

Таким чином, Ви можете бути впевнені, що обираючи нашу компанію Ви зможете втілити будь-які, навіть найсміливіші дизайнерські рішення! Ваші фантазії – Наш професіоналізм.