Чим раз більшої популярності набирає декоративне Led освітлення по периметру натяжної стелі. Багато запитань у клієнтів виникає який саме варіант вибрати… Ми звичайно підкажемо і прокунсультуємо відносно ваших технічних можливостей, але вибір звичайно за вами.

    Види декоративного освітлення:

1. Напівпрозора плівка з ледами над плівкою. Один з найпоширеніших варіантів. Такий варіант має як переваги так і недоліки. До переваг можна віднести гарне розсіювання світла практично по всій площині стелі а також можливість використання даної системи як основне освітлення. Недоліком є відсутність доступу до ледів, тобто при заміні стрічки клієн має звернутися до спеціалістів, хоча при теперішніх стрічках класу преміум така стрічка без проблем служить 4-5 років.

2. Спеціальний парящий профіль для декоративного освітлення різних видів. Такий профіль є без маскуючої вставки і з. Профіль без маскуючої вставки має спеціальну нішу для лед стрічки. Створюється ефект стелі, яка висить в повітрі. Профіль з вставкою створює той самий ефект, тільки стрічка є видимою і закривається силіконовим розсіювачем. Переваги і недоліки таких профілів лише для монтажників в процесі роботи, вам залишається вибрати варіант, який вам більше підходить.

3.  Лед лінія як декоративне освітлення. Лед лінію яку ми використовуємо для основного освітлення, таож можна використовувати як додаткове або декоративне освітлення. Для цього є лінія шииною 52 мм, тобто трішки вужча, а ніж профіль для основного освітлення.

  Багато монтажних бригад досі робить гіпсокартонну нішу для декоративного освітлення. Такий варіант підходить лише для гіпсокартону, бо леди відбиваються в стелі і видно всі кабеля, зєднання і саму лед стрічку. Вигляд, скажу я вам, не дуже естетичний.

  Тому рекомендую запросити нашого менеджера перед початком робіт і обговорити всі нюанси. Це зекономить вам час і гроші в майбутньому.