Гардина – це один з спец профілів який найчастіше використовується при монтажі натяжних стель. Але , давайте, все по порядку.  Розкладемо все по поличках.

  Які взагалі існують варіанти монтажу фіранок, штор і т.д.

  Як часто колись робили, і як часто роблять не кваліфіковані монтажники. Просять майстрів зробити конструкцію з гіпсокартону щоб не заморочувати собі голову з монтажем більш складних конструкцій. Як на наш погляд в такому виконанні самі мінуси: частина гіпсокартону залишається видимою, досить громістка конструкція, ціна такої конструкції не є дешевою, час виконання такої реалізації зростає.

   Тому більш правильним виконанням є монтаж гардини або скритого карнизу. На ринку існує дуже багато різного виду профілів для таких реалізацій. Не будемо вам радити якісь конкретні варіанти, бо вважаємо що вибір завжди краще зробити на об’єкті зваживши всі за і проти і вивчивши конкретну ситуацію.

  Newfoil.com.ua – це ваш помічник і консультант в складних технічних питаннях, адже для монтажу гардин потрібно врахувати багато нюансів таких як: висота приміщення, відстань від бетонного перекриття до рами вікна, відстань гардини від вікна, довжина гардини (чи монтаж буде здійснений на всю стіну, чи лише в проріз вікна), чи потрібно зекономити висоту приміщення, чи воно є достатньо високим і в гру входять інші фактори і т.д.

  Профіль гардина в середньому краде від чотирьох до семи сантиметрів висоти приміщення, хоча є варіанти і з двох сантиметровою висотою, але в профілі є певні нюанси, і чи взагалі доцільно використовувати такий профіль це питання, так як стандартна висота пристінного профіля для монтажа стелі 32 мм.

   Покладіться на професіоналів і ми постараємося окрім висоти вашого приміщення зекономити вам час, нерви і по можливості кошти. Будемо раді вам допомогти.