Освітлення – це невід’ємна частина кожного інтер’єру. А в нових сучасних інтер’єрах без перебільшення це основа основ. Так як компанія NewFoil займається виробництвом і монтажем натяжних стель ми зобов’язані відслідковувати нові тренди в будівельній сфері.  

  Ми вже вас знайомили з нашим першим профілем для лед лінії, як основного освітлення в будь-яких приміщеннях. Звичайно, прогрес на місці не стоїть. І тепер у нас в пропозиції нова лінійка профілів для лед лінії.

  Що змінилося? Скажете ви….

  По-перше вже немає декоративної вставки яка тримає розсіювач, тобто тепер між плівкою і розсіювачем немає нічого зайвого, що придало естетики даному виробу.

 По-друге лінійка профілів розширилася до трьох різних ширин 72, 52 і 24 міліметри

 По-третє вперше на ринку України. Розсіювач чорного кольору який при включеному освітленні дає хороший білий колір виробу, звичайно, чорний розсіювач забирає більше світла ніж стандартний білий, але для декоративного освітлення саме те що треба.

По-четверте ми для простоти монтажу пропонуємо нашим дилерам готові вузли кутів як стандартних 90,60,45,135 градусів так і не стандартні під замовлення, а також х,т та z подібні з’єднання .